Polski Biznes
Wystawca produktu\usługi - informacje
Nazwa firmy:

Amir - akumulatory i baterie trakcyjne

Telefon:
74 811 80 15 ,
E-mail:
Amir - akumulatory i baterie trakcyjne
Produkt - informacje
Nazwa produktu:

Akumulator samochodowy

Nazwa rozszerzona:

Akumulator do samochodów osobowych japońskich

Akumulator samochodowy Akumulator do samochodów osobowych japońskich

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Typ/Model:
PROFI
Marka:
BAREN
Towar oferuje:
dystrybutor
Opis produktu:
PROFI jest nową gamą akumualtorów BAREN zaprojektowaną w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie wymogi użytkowników dzięki bogatej ofercie obejmującej szeroki asortyment wyrobów różniących się mocą i parametrami technicznymi.

TECHNOLOGIA I NIEZAWODNOŚĆ
Do produkcji akumulatorów serii PROFI zastosowano technologię hybrydową. Oznacza to, że płyty ujemne produkowane są ze stopu ołowiu i wapnia (PbCa), zaś płyty dodatnie ze stopu ołowiu, antymonu i selenu (PbSnSe).
Technologia ta ma znaczący wpływ na jakość i niezawodność akumulatorów BAREN PROFI, które dzięki niej nie wymagają prawie żadnej konserwacji i posiadają znikomy stopień samoczynnego wyładowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji akumulatory BAREN PROFI eksploatowane we właściwych warunkach charakteryzują się niezwykle wysoką jakością i niezawodnością.

ENERGIA ZAWSZE DO DYSPOZYCJI
Dzięki niezwykle wysokiej mocy akumulatory BAREN PROFI są porównywalne z innymi najlepszymi wyrobami należącymi do tej samej klasy. Są one przeznaczone przede wszystkim dla takich posiadaczy samochodów, którzy wymagają bezpieczeństwa i udokumentowanej niezawodności wyrobu.

GWARANCJA WYSOKIEJ MOCY
Zastosowany do oznaczenia akumulatorów BAREN PROFI nowy system kodyfikacji europejskiej ETN dokładnie opisuje właściwości każdego akumulatora i gwarantuje zgodność jego rzeczywistych parametrów z deklarowanymi przez producenta.

BEZPIECZEŃSTWO JAKO TOWARZYSZ PODRÓŻY
Każda komora akumulatora BAREN PROFI wyposażona jest w tzw. labirynt odpowietrzający, który obniża straty elektrolitu spowodowane silną wibracją lub przechyleniem akumulatora pod kątem 45°. Dodatkowo oddziela on cząstki kwasu wydzielających się gazów i odprowadza je z powrotem do poszczególnych komór akumulatora. Oczyszczone w ten sposób gazy są potem odprowadzane z akumulatora przez boczny otwór znajdujący się w jego pokrywie. System ten chroni również elementy silnika samochodu przed tzw. kwaśną korozją.

24 MIESIĘCZNA GWARANCJA
Nowoczesna koncepcja i metody produkcji akumulatorów BAREN PROFI pozwalają na przyznanie przez producenta tak długiego okresu gwarancji.

KOMPLETNA SERIA
Seria PROFI pokrywa około 99% europejskiego parku samochodowego.
Szeroki asortyment akumulatorów BAREN PROFI dostarczany jest w dwóch wersjach:
- jako akumulatory uruchomione tj. gotowe do natychmiastowego użycia,
- jako akumulatory suchoładowane tj. nie wypełnione elektrolitem.

ERGONOMICZNY UCHWYT
Akumulatory BAREN PROFI zostały bardzo starannie opracowane pod względem wzornictwa. Posiadają one ergonomiczne uchwyty ułatwiające ich transport i instalacje w pojazdach.

MINIMALNA KONSERWACJA
Zgodnie z normami DIN i EN akumulatory BAREN PROFI zostały zaszeregowane jako produkty „nie wymagające konserwacji” czyli z przedłużonym okresem eksploatacji bez konieczności uzupełniania poziomu elektrolitu wodą destylowaną. Zużycie wody przez akumulatory BAREN PROFI należy do najniższych, jakie można osiągnąć podczas eksploatacji pojazdu w normalnych warunkach.
Tabela cech / parametrów technicznych
NAZWA CECHYWARTOŚĆ CECHY
pojemność35 - 100 Ah
prąd rozruchu280 - 680 A

SZUKAJ PRODUKTU / usługi lub firmy

 

POLECANE PRODUKTY I USŁUGI

Polski Biznes